Arrow
Arrow
Slider

Slider

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić czas na III Festiwalu Miłośników Koni i Muzyki „Z KOPYTA”. Mam nadzieję, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i, że mimo nie najlepszej pogody, dobrze się Państwo bawili. Dziękuję zespołom i wokalistom za wspaniałe koncerty a pozostałym uczestnikom imprezy za stworzenie niepowtarzalnego widowiska, na które złożyło się wiele różnorodnych elementów. Dziękuję także współorganizatorom Festiwalu oraz wszystkim, którzy mieli za zadanie zabezpieczenie tej wyjątkowej w skali kraju imprezy i dbanie o jej sprawne przeprowadzenie.

Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka

 

Czytany 88550 razy
Blue Cafe

Blue Cafe

Zespół Blue Cafe
19 sierpnia 2018 r.
podczas IV Festiwalu "Z Kopyta" w Gniazdowie.
W tym roku zespół obchodzi jubileusz 25-lecia🎤🎙️🎶🎼
Zapraszamy na koncert. Wstęp wolny.

Krzysztof Cugowski i Przyjaciele

Krzysztof Cugowski i Przyjaciele

Krzysztof Cugowski to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, współzałożyciel i wieloletni wokalista zespołu Budka Suflera. W 2018 roku ruszył w trasę koncertową z Zespołem Mistrzów. Wokalista ma na swoim koncie 12 albumów studyjnych, 4 koncertowe i 5 składanek.

Zawody off-road

Zawody off-road

Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania udziału w zawodach off-road podczas IV Festiwalu "Z Kopyta" 18-19 sierpnia 2018 r. w Gniazdowie. Szczegóły na plakacie.🚘🚘🚘

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska 🎤kolejną gwiazdą IV Festiwalu Miłośników Koni i Muzyki Z KOPYTA🐎 w Gniazdowie. Wystąpi 18 sierpnia 2018 r. Tego dnia odbędzie się też podczas festiwalu koncert zespołu Shakin` Dudi. 📣Niebawem kolejne informacje dotyczące IV Festiwalu Z KOPYTA. Zapraszamy. Wstęp bezpłatny.

Irek Dudek

Irek Dudek

Irek Dudek z zespołem Shakin`Dudi wystąpi podczas IV Festiwalu Miłośników Koni i Muzyki Z KOPYTA w Gniazdowie w 2018 r. Impreza odbędzie się 18-19 sierpnia.